Martin Volák

PPC Specialist

Role v ACOMWARE

Martin pracuje na pozici PPC Specialist. Spravuje kampaně korporátních klientů, i když jeho preferencí jsou spíše e-shopy.

Pracovní zkušenosti

Své prvotní zkušenosti s PPC získal správou kampaní ubytovacího portálu a menších internetových obchodů. Po přestěhování z rodného města do Prahy nastoupil jako PPC Specialista do Dobrého webu, kde nabyl řadu zkušeností.

Vzdělání

Vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor filozofie. Vystudovanému oboru se však profesně nikdy nevěnoval.

Zájmy

Mezi Martinovy zájmy patří zejména cvičení sebeobrany, kterému se věnuje více než tři roky. Rád tráví aktivní dovolené na kole, nejoblíbenější destinací je Balkán. Rád si přečte dobrou knížku (zejména detektivky s Harry Holem), dá si dobrý burger a pivo  IPA nebo APA.

 

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Telefon: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*