levneELEKTRO.cz

Úspěšná česká společnost provozující internetový obchod levneELEKTRO.cz - ELEKTRA PV s.r.o., byla založena již v roce 1992. Od samého počátku je zaměřena na prodej elektroniky a elektrospotřebičů pro domácnost. ELEKTRA PV s.r.o., je ryze českou firmou vlastněnou Petrem Václavem st. a Petrem Václavem ml.

Hodnocení konzultanta

Ondřej Smékal
Head of Performance and Digital Media
Jsme rádi, že nejpopulárnější český e-shop dle ankety ShopRoku2014 si pro správu PPC vybral právě nás. Zvýšit výkon kampaní v tak konkurenčním segmentu je výzva, ale díky tvrdé práci a perfektní spolupráci se nám to ke spokojenosti klienta podařilo a i nadále daří.

"ACOMWARE pro nás zajišťuje správu PPC kampaní včetně reklam s produktovými informacemi, PLA kampaně a remarketingové strategie. I v námi obchodované náročné a vysoce konkurenční komoditě se specialistům z týmu ACOMWARE podařilo razantně zvýšit obrat z kampaní při optimálním snížení investic. S rychlostí komunikace i s fungováním celého oddělení a jejich výsledky jsme opravdu spokojeni."

Ondřej Liška
marketingový ředitelUdělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Telefon: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*